Par mums

 

 

SIA "Multi Sensors" piedāvā savus pakalpojumus gan ražošanas, gan privātajam sektoram. Mūsu līdzšinējā darbība ir veiksmīga un stabila, pieprasījums pēc mūsu sniegtajiem pakalpojumiem ir patstāvīgi augošs, un varam droši apgalvot, ka mums ir izveidojies stabils klientu loks.
SIA "Multi Sensors" darbības pamatā ir kvalitāte, saprātīgas izmaksas un individuāla pieeja katram klientam.

Mēs ar lepnumu piedāvājam Baltijas tirgū augstas kvalitātes produktus no Eiropas un Āzijas.

 

Vācu kompānija ARIS Stellantriebe GmbH ražo augstās klases aizbīdņus tvaikam, ūdenim gan termoeļļai

Vācu kompānija ASO Safety, Eiropas līderis drošības jautājumos rūpniecības nozarē. Nodarbojas ar drošības gumiju, paklāju, bamperu ražošanu.

Vācu kompānija Baelz Automatic ražo augstās klases aizbīdņus un vārstus tvaikam, ūdenim gan termoeļļai. Termokontrolierus procesa kontrolei.

Ja Jūsu uzņēmumā ir problēma ar statiku mēs ar lepnumu piedāvājam Vācu kompānijas ELTEX produkciju t.i. statiskā sprieguma gan novadītāji gan ģeneratori, jonu smidzinātāji, elektrodi un citu produkciju.

Vācu kompānija HAAKE, Eiropas līderis drošības jautājumos rūpniecības nozarē. Nodarbojas ar drošības gumiju, paklāju, bamperu ražošanu.

Vācu kompānija Intra-Automation, viss kas saistīts ar plūsmu, tvaika uzskaiti, boileriem, tvaika katlu automātiku.

Slavenā Poļu kompānija Limatherm S.A. viss kas saistīts ar temperatūras mērīšanu, gan parastajā vidē gan tur kur nepieciešams ATEX marķējums.

Pazīstamais Eiropas līderis automatizācijas jautājumos Itāļu kompānija Pizzato Eletrica, kompānija ražo: gala slēdžus, gala slēdžus ar ATEX marķējumu, gala slēdžus ar aizsardzības pakāpi IP 67, liftu automātiku, drošības blokus, “STOP-START pogas”,  procesa ON OFF pogas, avārijas stop pogas “SĒNITE”, darba procesa pedāļus, spuldzes, LED spuldzes, NO NC kontaktus, vadības slēdžus un citu procesa automātiku.

Pasaules līderis devēju ražošanā Vācu kompānija Pulsotronic GmbH. Milzīgs devēju spektrs induktīvie, kapacitātes, Holla, optiskie, ultraskaņas, foto u.t.t. Viss no A līdz Z

Ķīnas kompānija Yottacontrol, kontrolieru  ražotājs. Viss no skaitītājiem līdz teksta paneļiem.

Analizējot visu augšminēto, varam secināt, ka mēs varam nodrošināt ražošanas procesu Jūsu uzņēmumā. Mūsu nozīmīgākais uzdevums ir palīdzēt uzņēmumiem samazināt ikdienas ražošanas izmaksas, kā arī paaugstināt efektivitāti, nodrošinot kvalitatīvu pakalpojumu. Mūsu sadarbība ar klientu nebeidzas ar produkta pārdošanu, bet gan turpinās nepārtraukti attīstot sistēmu un saglabājot personīgu pieeju. Jebkuras Jūsu vēlmes tiks realizētas maksimāli kvalitatīvi un iespējami ātrākajā termiņā

 

Sazināties ar mums

+371 26746718 

multisensors@inbox.lv

SIA „Multi Sensors"

PRIVĀTUMA POLITIKA

© 2019 SIA Multi Sensors